animo

titles opis

stamp2Kameralna  architektura „Rezydencji Focha” to kompozycja statecznych, eleganckich form, wzbogacona poprzez użycie naturalnie pięknych materiałów, takich jak piaskowiec i drewno na elewacji i oknach, stal nierdzewną i szkło bezpieczne na balkonach i we wnętrzach części wspólnych, dwuspadowy dach z okapami i jaskółkami - wpisuje się z całym należnym szacunkiem w istniejące szlachetne założenie „Miasta Ogrodu” i najbliższe otoczenie, złożone z secesyjnej Willi z k. XIX w. oraz współczesnej, modernistycznej i wyrafinowanej zabudowy rezydencjalnej.

Przestronne wnętrza apartamentów dzięki funkcjonalnym podziałom na części dzienne i nocne, dużym przeszkleniom, balkonom i tarasom oraz ogrodom przypisanym do apartamentów na parterze, konsekwentnie otwierają się na otaczający krajobraz, wypełniony widokiem porośniętych bujna roślinnością wzgórz, ogrodów, bulwarami i terenami zielonymi Błoń, wykorzystują do maksimum naturalne światło słońca. Tak by przybywając w ich wnętrzu cieszyć się pięknem otaczającej przyrody i ciepłem słońca każdego dnia.

Maksymalizacji komfortu życia w „Rezydencji Focha” ma służyć winda i podziemny parking oraz najwyższy standard wykończenia części wspólnych korytarzy i biegów i spoczników klatki schodowej, dzięki zastosowaniu kompozycji z naturalnych kamieni - granitu, trawertynu i onyksu w połączeniu z aktywnym systemem oświetlenia. Do środka zapraszać będą specjalnie zaprojektowane i wykonane na zamówienie, witrażowe wrota wejściowe.

 

projekt i wykonanie ayago.pl